.

.

New
Херој Catcher Врвен Квалитет на 3D Печатење Бетмен Костим Со Мускулите Соочи Бетмен Cosplay Костим Со Врежана Логото

Херој Catcher Врвен Квалитет на 3D Печатење Бетмен Костим Со Мускулите Соочи Бетмен Cosplay Костим Со Врежана

DEN 10656.00

Количина на стоки
Достапно


Компоненти : Тело Боја, Лого, Мускулите баласт на целото тело
Материјал : Lycra Карактер : Бетмен Достапни : Недостапни Обработка на Време : 10 -15days, топла продажба сезона ќе биде подолго.
Ако сакате сопствени направени големина , ве молиме изберете "една големина" кога ќе го поставите цел, и испрати продавачот телото мерења, висина, тежина, рамо ширина, биста, половината, колковите, рака должина и чевли големина
Топло Совети
1. Ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата за да изберете големина. Ако не постои стандардна големина во нашата големина на табелата, што може да се вклопуваат добро, ние може да обичај прави за вас. Ве молиме ни e-mail на вашиот meausrements, сите голи мерења.
2. Ако имате било какви прашања, особено барање или проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Превозот И Испорака
1. Објектот ќе биде предаден надвор преку UPS-от, DHL, EMS, epacket, Кина Пост Или ТНТ.
2. Тоа обично трае 7-15days за обработка по плаќање потврдена. Обработка време главно зависи од барањата за производот и акции.
3. Купувачот може да го пратите на пакет преку следење на број. Ако не сте добиле вашиот пакет во рамките на 45days, ве молиме contactd ни прво, ние ќе ги провери a nd одговор вас наскоро.
4. Ние ќе се прогласи пакет како подарок со ниска вредност($10-30), да ви помогне да го примат со помал данок.
5. Купувачот се одговорни за какви било царински давачки/тарифа задолжени од нивните земји. Ве молиме да соработува со логистички штабови да им помогне на царинската clearances.
Враќање & Размена Политика
1. Ако не сте задоволни со костим, ве молиме контактирајте со нас во 7days по добивањето на тоа, и да ни покаже фотографии за проблемот. Ние прифаќаме враќање или размена ако тоа е нашиот проблем.
2. Ние прифаќаме размена на костим ако одберете погрешен големина. Но, купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест и reshipipng такса.
3. Tge вратени предмети треба да се непроменети и не се користи.
5. Ве молиме бродот назад костим со валиден следење на број, така што можеме да ги пратите на тоа каде е и кога тоа ќе се дојде
Повратни информации
Ви благодариме за изборот на нашите производи и услуги. Ние ќе го ценат, ако може да остави ни 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.Ви благодариме многу

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Број На Модел На:
РК-1235
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
Херој Catcher
Пол:
Мажи
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Бетмен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат