.

.

New
NYHED Жените Нов Ден Канџите Синџири Чанти Женски Разноврсна Рамо Кеси Девојки Партија Торба

NYHED Жените Нов Ден Канџите Синџири Чанти Женски Разноврсна Рамо Кеси Девојки Партија Торба

DEN 783.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
Памук
Обликот:
Спојката
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Заклучување
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
Канџите LDE228
Чанти Тип:
Ден Канџите
Тврдост:
Тешко
Бренд Име:
NYHED
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Крпеница
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените
Затворање Тип:
маска
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат