.

.

New
Физика Студиски Помагала на Физичка Оптички Експеримент Инструмент Dc Мотор Модел Училиште Коло Директна струја на Моторни Модел, Со Вентилатор

Физика Студиски Помагала на Физичка Оптички Експеримент Инструмент Dc Мотор Модел Училиште Коло Директна струја

DEN 372.00
DEN 437.28

Количина на стоки
Достапно


Објектот discription : Боја : Зелена Функција : Физички Наставно средство Тип на : Dc мотор модел на Директна струја Пакет inlcuded : еден сет

Карактеристики на стоката

Предмет:
Физика
Број На Модел На:
D96
Бренд Име:
PLLCUTE
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат