.

.

New
Ewellsold 1/10 ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК тркачки автомобил лебдат (големина 445x195mm тркала база 260mm) 2 парчиња/многу

Ewellsold 1/10 ПВЦ насликани тело школка за 1/10 РК тркачки автомобил лебдат (големина 445x195mm тркала база

DEN 1131.00
DEN 1190.40

Количина на стоки
Достапно


големина : 445*195mm
тркала база : 260 MM

Карактеристики на стоката

боја:
2pc зелена, 2pc портокал, 1x зелена 1 портокал
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Ewellsold
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
За Возило Тип:
Автомобили
Големина:
445x195mm
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
074
Технички параметри:
Вредност 10
Материјал:
ПВЦ
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
рк автомобил тело школка
РК Делови и Accs:
рк автомобил тело школка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат