.

.

New
Супер Жешка Панталони Жените Фармерки Нови Пристигнување Секси Отсечени Ниска Половината Тексас Кратки Панталони Мини Топло Бела Сина Краток Фармерки Жените Обл?

Супер Жешка Панталони Жените Фармерки Нови Пристигнување Секси Отсечени Ниска Половината Тексас Кратки Панталони

DEN 655.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Големина
Половината
(cm)
Хип
(cm)
Crotch
(Пред/Зад Себе)
(cm)
Бедрото
(cm)
Фармерки Должина
(cm) M 70 78 15/19 52 8 L 72 80 15/19 54 8 Совет 1. Имаме грешка спектар ± 3cm,сите производи се рачно мерења. 2. Кога ќе ја платат нарачката,ве молиме според бројот на големината спецификација Затоа што големината е според Кинески,тоа би можело да биде поголема или помала. 3. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. 4. Превозот ќе биде прв пат, ние ќе го испрати во рок од 24 часа во работни денови нормално. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање. 2. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката. Повратни информации & По Продажба на Услуги Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат. 2. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Производ во боја слики Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. За нас Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd на патувањето на нашите крпа снабдување бизнис започна во 2008 година , кога имаше само 6 членови во нашиот тим. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас . Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Превозот Компанија Estimted Превозот Време на Превозот Цена Кина Пост Воздух 15-25 работни дена Бесплатен превозот ЕМС 5-9 Работни дена Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка. DHL/Федекс/UPS-от 4-8 работни дена Забелешка 1.Превозот времето е проценка. 2.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно.

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Измијте:
Светлина,Средни
Половината Тип:
Ниска
Должина:
Shorts
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
MKA00249
Фармерки Стил:
Директно
Декорација:
Се Мијат,Избелени,Tassel,Изгребани
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук,Spandex,Ацетат
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
Ayaco.Фан
боја:
бело, сино
Големина:
M L
Сезоната:
Пролет Лето
Дебелина:
Стандард
Боја Стил:
Природна Боја
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Тексас
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Стил:
Новина, Секси, Мода, Едноставно, Цврст
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат