.

.

New
Децата Пролет И Есен Нови Девојки Кадифен Принцеза Вежба Танцување Бебе е Мек Ѓон Еден Чевли Евра 26 - 36 #2

Децата Пролет И Есен Нови Девојки Кадифен Принцеза Вежба Танцување Бебе е Мек Ѓон Еден Чевли Евра 26 - 36 2

DEN 1785.60

Количина на стоки
Достапно


Не постои стандардна големина на детски чевли.
Ве молиме изберете внатрешниот должина на чевли според табелата кога ќе ги купите
Чевли се +1cm долго = точни чевли
Answer : ___________________________ Note : нога масти, а потоа да се зголеми големината на купување
Ви благодариме
ヾ(○□○)ノ

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Пол:
Девојки
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Функција:
Дише
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
26M,3T,4T,5T,6T,7T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Применливи Возраст:
Големи деца носат (13-16 години)
Уметност.нема.:
L8009
Категорија На Производ:
еден чевли
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат