.

.

New
Новодојдени Миленичиња Куче Облека Глувчето за Милениче Куче Jumpsuits Пролет Крофна Рака Панталони Кучиња Jumpsuit Милениче Комбинезони за Chihuahua Материјали

Новодојдени Миленичиња Куче Облека Глувчето за Милениче Куче Jumpsuits Пролет Крофна Рака Панталони Кучиња

DEN 272.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

3, : кога имате попусти ,мислам дека цената е малку висока? Б : пријател ,јас сум газда на фабриката,јас веќе го даде најниска цена ,но зошто цената се уште е малку висока ?бидејќи на превозот цена .Меѓутоа, ако вашата нарачка количина е повеќе од 60 Бесплатен превозот со ЕМС/DHL/Федекс(Исклучи некои оддалечена област)
3. Професионална производителот на рачно изработени Цветни
7. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. Ако ви треба добра итно,ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака начин како што курирската служба DHL/EMS и плаќаат повеќе за дополнителни превозот надомест .Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .3 во 28-32cm /11-12.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .5-22in 38-42cm /15-16.8 во 44-48cm /17.пакетот е загарантирана и безбедно. ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .7 во две нозе облека ќе биде предмет на градите. Уживање во вашата шопинг во нашата продавница!!
1. О : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела? Б : да, Ние секогаш го стори тоа.Ние ќе го реши проблемот за вас и обидете се да се направи вас satisified. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија.3 во 28-32cm/11-12.6 во четири нозе облека ќе биде предмет на должината. О : не сум сигурен за големината ? Б : не грижете се ,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас ! 2.4 во 36-40cm /14.Што треба да направам ? Б : ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот.9 во 33-37cm /13-14. A : Како да се track my парцела? Б : ве Молиме ни e-mail и ние ќе го провериме тоа за вас и да ти кажам следење на податоците, кога ние се онлајн. Сигурен квалитет и прифатлива цена.6 во грбот должина не вклучува опашката. М 28-30cm /11-11. Внимание : бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање . О : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам? Б : Испратете ни порака за да се прошири на заштита за вас. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба.2-13in 52-56cm /20. За Клиенти од Бразил,време е 50-60 дена.
Новодојдени Миленичиња Куче Облека Глувчето за Милениче Куче Jumpsuits Пролет Крофна Рака Панталони Кучиња Jumpsuit Милениче Комбинезони за Chihuahua Материјали ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА на Вратот и ГРАДИТЕ ДОЛЖИНА
ЧЕТИРИ ВНИМАНИЕТО! XXS 19-21cm/7.6 во мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm.затоа, не се грижите за испорака.производи, без оглед на куче раси и пол. 4 : дали можете да ми даде некои подарок кога ќе се купи на повеќе од едно парче? Б : кога ќе го купите повеќе од 10 парчиња во мојата продавница,јас ќе ви испрати подарок ! 5.имаме долга соработка со формално изразат компанија.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail,
2.6 во 40-44cm /15. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. О : Е објект во акции? Б : Сите предмети во продавница се во парк! ако некои посебни ставки се надвор од акциите ,ќе ви кажам како е можно possiable.6 во 18-22cm/7.
Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . О : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XXS
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Шема:
Животните
Бренд Име:
PETCIRCLE
Објектот:
Мики Маус куче jumpsuits
Употреба:
миленичиња куче облека за пролет и есен
боја:
Црно и жолто
Големина:
XXS,XS,S,M,L
Применливи Раса Куче:
Универзална
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Шангај,Кина
превозот:
Бесплатен превозот
Сезоната:
пролетта и есента
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат