.

.

New
KISUMATER 2018 Нови Мажите Плик Спојки Чанта Цртан филм Печати Торба Жените Гласник Кеси Бесплатен Превозот

KISUMATER 2018 Нови Мажите Плик Спојки Чанта Цртан филм Печати Торба Жените Гласник Кеси Бесплатен Превозот

DEN 881.00
DEN 1296.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Висок квалитет на СТП Бои : Црна Стил : Жени/Мажи е Мода цртан филм печат чанта Големина : 32x21x1cm
(По вашата исплата ние можеме да брод тоа да у рок од 1-3 работни дена.)

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Kisumater
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Обликот:
плик
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број На Модел На:
AS050
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Ден Канџите
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Бои:
Црна
Стил:
Моден цртан филм печатење
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат