.

.

New
6pcs/многу Спорт Snap Шарм Накит 3 Бои Целосна Кристал Фудбал Snap Копчиња Одговара 18mm /20mm Snap Хривнија Накит Одлуки

6pcs/многу Спорт Snap Шарм Накит 3 Бои Целосна Кристал Фудбал Snap Копчиња Одговара 18mm /20mm Snap Хривнија

DEN 250.00
DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Број На Модел На:
NS-01
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Тип Име:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18mm/20mm
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Функција:
Акции
Snap Копчето Тип:
Легура
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат