.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10ММ 50PCS/МНОГУ СМОЛА МОНИСТРА ГЕНЕРАЛ МУШКА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10ММ 50PCS/МНОГУ СМОЛА МОНИСТРА ГЕНЕРАЛ МУШКА DIY НАКИТ НАОЃАЊЕ НА ОДЛУКИ ХРИВНИЈА ЃЕРДАН!!

DEN 82.00
DEN 109.44

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Lampwork
Големина : 10ММ
Боја : Мешани
Количина : 50 Pcs
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.97G
Број На Модел На:
BD-52
Бренд Име:
JYS
Материјал:
Смола
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат