.

.

New
Guanlong Нова Мода Хривнија Солидна Боја Геометриски Смола Монистра Флексибилни Водат Хривнија Алка За Жени

Guanlong Нова Мода Хривнија Солидна Боја Геометриски Смола Монистра Флексибилни Водат Хривнија Алка За Жени

DEN 230.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
GuanLong
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
HYB0176
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
позлата:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат