.

.

New
Witblue Нови 10.1 eSTAR ГРАНД Quad Core HD 3G MID1058G Таблета екран на допир digitizer екран на Допир панел Сензор Стакло Бесплатен Превозот

Witblue Нови 10.1 eSTAR ГРАНД Quad Core HD 3G MID1058G Таблета екран на допир digitizer екран на Допир панел

DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите таблета модел и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста таблета модел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Пакет : 1 допир digitizer само
Има повеќе од 5 различни таблета со исто име e STAR ГРАНД HD. ве молиме да проверите дали вашиот таблет е иста како и листата еден пред купување. за било погрешно купување. ние не го прифати наплата или враќање. кабелот е скриени во слика ако може да не се прифатат овие, ве молиме да не купи.

Карактеристики на стоката

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
e-ЅВЕЗДА ГРАНД Quad Core HD 3G СРЕДИНАТА на 1058G
Бренд Име:
witblue
работа:
eSTAR ГРАНД Quad Core HD 3G MID1058G
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат