.

.

New
2018 Нови LED Трепка Wristband Возрасни Блескав светне Хривнија Алка Запалено Сјајот Партија Материјали

2018 Нови LED Трепка Wristband Возрасни Блескав светне Хривнија Алка Запалено Сјајот Партија Материјали

DEN 715.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Лесен и удобен за носење.
Шарени и висока светлина,блескав и да трепка.
Одлична за забава,концерт,ноќно трчање и други партии.
Спецификација :
Боја : Црвена,Сина,Зелена,Бела
Материјал : Пластика
Должина : Околу 21cm
Поддржано од : Копчето батерии(вклучени)
Една големина одговара за сите.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Карактеристики на стоката

боја:
микс од бои, Црвена, Бела, Сина, Зелена
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
Број На Модел На:
LED Трепка Wristband
Блескав Време:
5H
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Партија
DU:
DA30
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат