.

.

New
Топла силикони автомобил воланот покритие За Suzuki SX4 БРЗА Алто Liane Grand Vitara Jimny S-Крос

Топла силикони автомобил воланот покритие За Suzuki SX4 БРЗА Алто Liane Grand Vitara Jimny S-Крос

DEN 335.00
DEN 394.08

Количина на стоки
Достапно

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение силиконски Поддршка : 14.1" (36 CM) да 15.7" (40 CM) Точка се вклучени : воланот покрие школка x 1 Компатибилен : Одговара за секое возило чија управувач дијаметар е меѓу 14.1" и 15.7"

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
140g
Бренд Име:
JINGHANG
Материјал Тип:
Силика Гел
Име На Модел:
FXPT08
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат