.

.

New
Kewgarden 50mm 2 Боја светла Лен Панделки рачно изработени Лента DIY Bowknot Додатоци Sain Riband 6m/многу

Kewgarden 50mm 2 Боја светла Лен Панделки рачно изработени Лента DIY Bowknot Додатоци Sain Riband 6m/многу

DEN 252.00
DEN 314.88

Количина на стоки
Достапно


Kewgarden 50mm, 5cm Боја светла Лен Панделки рачно изработени Лента DIY Bowknot Додатоци Sain Riband 6m/многу
Како да ги пратите на вашиот парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број :
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.
За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.
Дали има некој царина?
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, поради различни политики во различни земји, ние не сме одговорни за било царинска такса.ве молиме проверете на царинската политика на свој место,можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

Карактеристики на стоката

боја:
Сина, Светло Розева, Зелена, Темноцрвена, Жолта
Бренд Име:
kewgarden
Ширина:
2
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
50mm
Техника:
Никој
Тип На Производ:
Панделки
сатенски панделки:
лен панделки
50mm, панделки:
Ленти
рачно изработени лента:
памук панделки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат