.

.

New
Се подигне Довербата Мажи Жени 3d Дуксери XXXL Мода Пурпурна Простор Галакси Црвена Ѕвезди Маглина Harajuku Суичери Со Капа Палата Хип Хоп

Се подигне Довербата Мажи Жени 3d Дуксери XXXL Мода Пурпурна Простор Галакси Црвена Ѕвезди Маглина Harajuku

DEN 1088.64

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
QYDM148
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Се Подигне Довербата
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат