.

.

New
DC12V / 24V 120W XD-5D120GN-CC DC постојан магнет мотор за контрола на брзината, моторни обратен Опрема DIY Додатоци

DC12V / 24V 120W XD-5D120GN-CC DC постојан магнет мотор за контрола на брзината, моторни обратен Опрема DIY

DEN 6621.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
1800RPM, 3000RPM
Напон(V):
12V, 24V
Изградба:
Постојан Магнет
Употреба:
Брод,Home Апарат,Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед
Тип:
Опрема Мотор
Бренд Име:
XD
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Вртежен момент:
DIY
Излезна Моќност:
120W
Постојана Струја(A):
2A
сертификација:
CCC
Commutation:
четка
Број На Модел На:
5D120GN-В
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат