.

.

New
IWHD Бакар Стакло Ѕид Светилка Гроздобер Спални Бања Огледало Светлина Нордиските Lumiled Ѕид Sconce Светлата Дома Осветлување luminaire

IWHD Бакар Стакло Ѕид Светилка Гроздобер Спални Бања Огледало Светлина Нордиските Lumiled Ѕид Sconce Светлата

DEN 3940.00
DEN 4635.84

Количина на стоки
Достапно

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Нордиските Стакло Топката Ѕид Светилка Гроздобер Дома Затворен Осветлување Бања Светлина Ретро Ѕид Светла Тела Sconces Arandela Luminaire Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconce Карактеристики Сијалица Вклучени, Мини Стил Стилот на Модерната Нордиските Заврши Хром Предложи Соба Одговара Студија Соба/Канцеларија, Кујна, Спална соба, Дневна Соба со Димензии Тела Висина На Pciture покажува Тела Ширина На Pciture покажува Тела Должина На Pciture покажува Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица, 3 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Бакар Сенка Материјал Стакло Нето Тежина(kg) 1kg
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Испорака
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Гаранција
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Враќање
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Карактеристики на стоката

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,RoHS,PSE,CQC,УЛ,LVD,CCC,FCC,CE
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Жолта,Јасно
База Тип:
E27
Техника:
обложено
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Бренд Име:
IWHD
Напон:
90-260V,220V,110V
Карактеристики:
Злато, Бакар
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Употреба:
празник
Сенка Ветер:
Надолу
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Бакар
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
Q9180011
Материјал:
Бакар
Карактеристики:
нордиските модерна
боја:
Ѕидни Светилки
feature1:
стакло бакар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат