.

.

New
За Хонда CBR600 CBR600F2 CBR600F3 CBR600SE CBR600SJR 91-98 АТВ Електричниот Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Хонда CBR600 CBR600F2 CBR600F3 CBR600SE CBR600SJR 91-98 АТВ Електричниот Стартер Електромагнетниот Lgnition

DEN 319.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. за превозот безбедно. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Телефон мора да се for international express превозот.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата е-мејл обезбедување вашето поштенско сандаче не го достигна полна големина. Овие трошоци се на купувачот одговорност.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.5*4*5cm;
Го заменува :
35850-MT4-000,
35850-MR5-007
Пакет вклучувајќи
1 X Стартер Реле
Да konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактирате
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.Ви благодариме за вашето разбирање. ние ги испратите преку различни воздух mail.
Answer : ___________________________ Note :
1.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.
Опис :
Функција
100% Сосема нов и висок квалитет;
Погодни За :
Хонда CBR600 F2/CBR600 F3/CBR600 SE/CBR600 SJR 1991-1998 година
Големина : 4. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме за вашето разбирање.искрени честитки до сите купувачот.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.

Карактеристики на стоката

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Име На Модел:
За Хонда CBR 600 CBR600 SE F2 F3 SJR 1991-1998 година
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998
ОДГОВАРА ЗА:
За Хонда CBR600F2 CBR600F3 CBR600SE CBR600SJR 1991-1998 година
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат