.

.

New
Жените Целосна Биста Лесна Старечки Породилно Градници Со Полнила & Клипови

Жените Целосна Биста Лесна Старечки Породилно Градници Со Полнила & Клипови

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница. Imixcity Жените Старечки Градник Големина S Одговара 32 AB 32 CDE 34 AB Големина M Одговара 34 CD 36 AB 36 CDE Големина L Одговара 38 AB 38 CDE 40 AB Големина XL Одговара 40 CDE 42 AB 42 CD Внимание Pls : Ако сте pregnan или доење ,ве молиме да се разгледа една големина поголема од нормално ,ви благодариме Пакет : 3 PCS/Пакет ,вклучувајќи 3pcs градници +3pcs екстра градник клипови +3pcs екстра градник полнила за да се обезбеди максимална удобност Опис на Овој старечки градник е дизајниран за лесно хранење и голема удобност.Па може да оди тешко, без губење на вашиот фокус. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна.Целосна покриеност за дополнителна поддршка ❤️Отстранлив-Украсениот пена во шолја за обложување, кога сакате(да се скрие брадавиците или градите влошки), nd способност да го извади кога ќе не ❤️Пакет, Вклучувајќи ги и-3 еез Градници + 3 еез клипови + 3 еез за појавување на градник полнила за да се обезбеди максимална удобност Лесна Confort Во Секој Начин Опис на Производот Imixcity 3 Pack Жените Целосна Биста Лесна Старечки Породилно Градници Со Полнила & Клипови,оваа супер-сит, класичен фитинг градник е совршен за Pregant&Медицинска сестра. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
Политика На Враќање
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Ви благодариме за вашиот разгледа нас. Ние ќе забележите следење Бр. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. На прилагодливи рамо ремени со екстра широк страна и триаголник-купот дизајн ќе ги поддржи вашите чаши и
Превозот Услови
Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас.
Повратни информации
Ние сме вид и искрен продавач. Широк дното бенд дава дополнителна поддршка која ви нуди совршена слика. Ви благодариме. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа., Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-25days може да пристигне на вашата адреса. И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и го освои¡т нека проблем навистина да се реши. Ве молиме не¡т остави какви било негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. И тоа нема¡т да ве изневери. со цел листата или испратете e-mail до вас. Дише, ребрести гор протега да се приспособат на нормален биста големина флуктуации старечки мајки искуство.

Карактеристики на стоката

Бендови Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Материјал:
Модални,Памук
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Поддршка Тип:
жица за слободни
Стил:
Секојдневниот
Бренд Име:
bobibla
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
7323
Затворање Тип:
Назад Затворање
Градник Стил:
лесна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат