.

.

New
Velbon Про Гео V640 еден анти-камера карбонски влакна tripod професионални стабилна јаглерод tripod застане.

Velbon Про Гео V640 еден анти-камера карбонски влакна tripod професионални стабилна јаглерод tripod застане.

DEN 27408.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
Професионални Tripod
Употреба:
Специјална Камера,Акција Камери,Видео Камера,Точка И Пука Камери,Mirrorless Систем Камера,DSLRs,Дигитални Кино Камери,360° Видео Камерата
Укината Должина (mm):
500
Макс Extened Должина (mm):
1445
Бренд Име:
Velbon
Број На Модел На:
Про Гео V640
Материјал:
Карбонски Влакна
Пакет:
Yes
Тежина (g):
1732
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат