.

.

New
2018 Мажите Лето Лабава Долго Кратко Sleeve Т-Маица Мода Кратко Sleeve Средината Средината на Ракав

2018 Мажите Лето Лабава Долго Кратко Sleeve Т-Маица Мода Кратко Sleeve Средината Средината на Ракав

DEN 1321.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно


Напомена : Нашите производи со Азија големина. неформиран нас / евра, ние ви препорачуваме да изберете 1-2 поголема големина обично. Сите димензии се во табела големини, 1-3 см грешка е дозволено во податоците. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и биста информации и др. Па ние може да ви помогне да го изберете точниот формат 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. И 5 ѕвезди за Детална евалуација Del вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, Ние ќе ви ги даде $ 3 попуст за вашата нарачка. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да се направи проценка детали. Ние гарантираме vi100% slove било проблем за вас. 1. Подготовка време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите многу нарачки секој ден. 2. Бесплатен превозот Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, Вашиот пакет ќе ви биде доставен директно до куќата само еднаш или ќе испрати во вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашиот id на персоналот да се соберат вашите предмети. ние ќе ве информира веднаш откако вашиот пакет биле Испратени. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака онлајн продавница да се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ок тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но, вие треба да ја потврдите вашата фустан големина внимателно пред купување (Една големина одговара на сите предмети ќе бидат прикажани подолу). Враќање & размена настава Atten : Ние не можеме да прифатиме размена или отказ по вашата нарачка е испраќаат. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : Цел број, бројот на објектот sku Слика на неисправни монистра. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање, ве молиме контактирајте со нас! • Trademanager онлајн НА8 : 00- : PM18 : 00 часот . Пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (време на викендите не се вклучени) • Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши што е можно поскоро. • Ве молиме да ни ме преку trademanager или од порака ако имате прашања, ние ќе одговор во Рок од 24 часа. • Ние се стремиме за пет-ѕвезда услуга се Наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме задржани одговори со сите 5 ѕвезди! • Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.

Карактеристики на стоката

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
NZY1438
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
KCAE
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат