.

.

New
147*5mm Пред Моторни Филтер За Vax C88 C89 U88 U89 Правосмукалка hepa филтер Додатоци и делови C3-L148B C3-L143B

147*5mm Пред Моторни Филтер За Vax C88 C89 U88 U89 Правосмукалка hepa филтер Додатоци и делови C3-L148B C3-L143B

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно


филтер 147*5mm Пред Моторни Филтер За Vax C88 C89 U88 U89 Правосмукалка hepa филтер Додатоци и делови C3-L148 B C3-L143 B
Име на производ
На правосмукалка филтер
Производи
1pcs hepa филтер памук
Материјал
памук
Тежина
0.02 kg
Димензија(mm)
147*5 mm
Рамка материјал
гума
Погоден modle
универзал 1. На hepa филтер хартија се свитка во овој филтер. Поради посебност материјал на hepa, тоа в на се рециклираат по миењето да се исуши . 2. Висока ефикасност филтер за прашина, спречување на прашината во моторни комора, продолжување на работниот век на моторот заштита на моторот . 3. Овој производ е направен со посебна филтер материјал, висока ефикасност филтер за прашина . и тоа има одлична филтрирање ефект на испуштање воздух, се уверам затворен свеж воздух, да се спречи секундарната загадување.
C3-L148 B C3-L143 B VC14 M1-ФК C5-L181 B VC14 M2-FY
VC14 C2-VY VC12 X1-FP VC12 X2-FR VC14 X3-FT VC14 C1-ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ VC16 C3-VR VC16 C4-RG VC14 A1-VC C3-L143 C итн.
1. За испорака
-Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.
2. За Политика на враќање
-Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
-Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
C3-L148B C3-L143B
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Тип:
Правосмукалка Делови
Име:
филтер кертриџ
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Погоден за:
Кориснички Правосмукалка Hepa Филтер
Материјал:
Памук
боја:
бела и портокалова
Карактеристики:
HEPA Филтер
Пакет:
Krabičkách
Рамка Материјал:
Пластични
Филтрација ефикасност:
Во 99%
Замена:
3-6months
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат