.

.

New
Polit 3*125mm Брзина Скејт Рамки Со ILQ-11 Лежишта Со 125mm Тркала Поставени 3 Бои Конкуренција Улица Трки Patines База Сет

Polit 3*125mm Брзина Скејт Рамки Со ILQ-11 Лежишта Со 125mm Тркала Поставени 3 Бои Конкуренција Улица Трки

DEN 4752.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
тркала
Број На Модел На:
3*125mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JAPY
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат