.

.

New
Винил фотографија backdrops божиќ снегулка bokeh фото позадина Дигитално печатење Деца божиќ позадина СМ-6105

Винил фотографија backdrops божиќ снегулка bokeh фото позадина Дигитално печатење Деца божиќ позадина СМ-6105

DEN 662.00
DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно

Производство на сликата :
Материјал : Тенок-Винил Материјал Тежина : 120g/плоштад. Максимална ширина : 3 метри. тип : дигитално печатење /Компјутерско Печатење. Карактеристики : Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб ,лесна, Не се перат. Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. Материјал : Полиестер Материјал Тежина : 160g/плоштад. Максимална ширина : 3 метри. тип : дигитално печатење /Компјутерско Печатење. Карактеристики : Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб ,Лесна. Предност : Употреба на посебни ракување, Перат, Не исчезнува, браздата слободни, Расклопна складирање, еднократно. Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн. П : Како можам да ви испрати дизајн?(како да го прилагодите)? А : Што големината дали сакате? Можете да го испратите да ги прилагодите на информации тука. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно . П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Резолуцијата најмалку 300dpi. Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Здраво, Почитувани купувачи, Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба. Ние сме фотографија позадина фабрика, Ако имате голем нарачате, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви даде повеќе попуст, надеж наша долгорочна соработка. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Ви благодариме за вашата нарачка.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. ако сте задоволни со превозот , Може ли да ве молиме да ни остават еден позитивен фидбек со 5 ѕвезди или да ги споделувате вашите ремек-дела. ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба. Нашите работното време е од 08 : 00 до 24 : 00 Добредојдовте во мојата продавница во секое време!

Карактеристики на стоката

Големина (мм):
Винил-1 × 1.5m, Винил-1.5x2.2m, Винил-1.8x2.5m, Винил-1.8x2.7m, Винил-2.5x4.5m, Винил-1.8x3m, Винил-2.5x3.6m, Винил-2.5x2.5m, Поли-1.5x2.2m, Поли-2x3m
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
CM-6105
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
Компјутер Печатени
Големина (мм):
1500
кориснички:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат