.

.

New
2018Summer Сандали Оптоварување Жените се Лизга Флип Апостолки Плажа Сандали Чевли Модерен Удобно Сандали Женски Чевли за Дами

2018Summer Сандали Оптоварување Жените се Лизга Флип Апостолки Плажа Сандали Чевли Модерен Удобно Сандали Женски

DEN 636.00
DEN 748.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Mengyusha
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
612-2
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат