.

.

New
YAOPEI НОВИ ABS Сензор За BMW E39 Туринг 520i 523i 528i 530i 540i 1998-2004 34526756377

YAOPEI НОВИ ABS Сензор За BMW E39 Туринг 520i 523i 528i 530i 540i 1998-2004 34526756377

DEN 854.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Достапно


JJ Autoparts
Детали За Производот
НОВИ ABS Сензор За BMW E39 Туринг 520i 523i 528i 530i 540i 1998-2004 34526756377
Fitment :
За BMW 5er Туринг E39 520i 1997/01-2000/09 1991 кзм, 110 KW, 150 PS За BMW 5er Туринг E39 523i 1997/01-2000/09 2494 кзм, 125 KW, 170 КС За BMW 5er Туринг E39 525tds 1997/03-2004/05 2497 кзм, 105 KW, 143 ГЛАСАЧКО место За BMW 5er Туринг E39 528i 1997/01-2000/09 2793 кзм, 142 KW, 193 ГЛАСАЧКО место За BMW 5er Туринг E39 540i 1997/01-2004/05 4398 кзм, 210 KW, 286 КС
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации

Карактеристики на стоката

Повторливост:
Стандарден ABS Сензор
линеарна:
Стандарден ABS Сензор
Бренд Име:
YAOPEI
Чувствителност:
Стандарден ABS Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Стандарден ABS Сензор
Резолуција:
Стандарден ABS Сензор
Мерен Опсег:
Стандарден ABS Сензор
боја:
како Слика
Осветленост Дел Број:
34520025720 34521165536
Производителот Дел Број:
34526756377
Состојба:
Нови
Автомобил Производител:
ABS Сензор
Позиција:
На задното Лево или Десно
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат