.

.

New
Девојки Фустан Свадба Партија Деца Мајка и Ќерка Фустани Eveving Партија Семејство венчаница Облека Мајка и Ќерка Облека

Девојки Фустан Свадба Партија Деца Мајка и Ќерка Фустани Eveving Партија Семејство венчаница Облека Мајка и

DEN 6095.00
DEN 6095.04

Количина на стоки
Достапно


Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или e-ЕМС или ПРОЗОРЦИ бесплатен превозот accroding на земја која брзо!
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! Само високо квалитетни Производи е дозволено да се продава во оваа продавница, ние ќе ги провери evey производи " квалитет пред да се испрати надвор! Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
1. Целосна Биста : _____CM.
2. Половината : _____CM.
3. Хип : _____CM.
4. Рамо до рамо : _____Cm
5. (Половината на Нозе со пета ) : ____cm
6. (Рамо до Половината) : ____cm
7. (Рамо до нозете во чевлите) : ____cm
8. (Рамо до Нозете без да се во чевли) : ___cm
9 . Фустан во боја = ____( слики во боја или да изберете од боја шема )
10.Armseye : __cm
11.Рамо до Биста : __cm
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, mom 3XL, mom 4XL, 12M, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Фустани
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Соодветна возраст:
Основно и средно деца (3~8 години, 100~140cm)
Производот Категорија:
Децата Фустани
Пигмент:
На слика во боја, прилагодена други бои
Главната ткаенина состав:
полиестер влакна
Применливи пол:
Женски
Висина:
2-3,4-5,6-7,8-9,10-11,12-13
елемент:
Принцеза, Европа и Америка, чипка
Стил:
европа и америка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат