.

.

New
Нерѓосувачки Челик Milanese Јамка Околу Рака За Fitbit Ionic Smart Watch Бенд Мрежа Магнетни Хривнија Затворање Watchbands Појас Wristbands

Нерѓосувачки Челик Milanese Јамка Околу Рака За Fitbit Ionic Smart Watch Бенд Мрежа Магнетни Хривнија Затворање

DEN 513.00
DEN 777.12

Количина на стоки
Достапно

modname=ckeditor
Нерѓосувачки Челик Milanese Јамка Околу Рака За Fitbit Ionic Smart Watch Бенд Мрежа Магнетни Хривнија Затворање Watchbands Појас Wristbands
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Одговара за Fitbit Ionic Направени од не ' Рѓосувачки Челик Мекост е умерен,носат многу удобно Компресија на калапи,цврсти и издржливи Milanese Стил Магнетни јамка големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб
Пакет Се Вклучени
1 X Milanese Види Нараквица (Види Не е вклучена)

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
ML#FI
Бренд Име:
DAHASE
Бендот Должина:
23cm
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
Магнетни Затворање
Бендот Материјал Тип:
Milanese
Компатибилен Модел:
за Fitbit Ionic
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат