.

.

New
Нова Аниме МИЛА во FRANXX т-маица Мажите т-маица Полиестер кратки ракави блузи

Нова Аниме МИЛА во FRANXX т-маица Мажите т-маица Полиестер кратки ракави блузи

DEN 685.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Достапно

Нова Аниме МИЛА во FRANXX т-маица Мажите т-маица Полиестер кратки ракави блузи
Материјал : Полиестер
големина на табела : 1inch=2.54 см

Карактеристики на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
NSOKING
Маскирани:
Yes
Материјал:
Полиестер
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
краток ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат