.

.

New
BECOLA Универзална Топла и ладна слив тапа Миење рака слив На еден двоен слив тапа Целосна бакар тоалет слив тапа

BECOLA Универзална Топла и ладна слив тапа Миење рака слив На еден двоен слив тапа Целосна бакар тоалет слив

DEN 1144.00
DEN 1429.92

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
Слив Чешми
Тапа Планината:
2 Дупки
Бренд Име:
becola
Број На Модел На:
2018A03
Топли И Ладна Вода:
Yes
Инсталација Тип:
Седи
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Стил:
Современа
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Стил:
Единствен Носител На Двојна Дупка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат