.

.

New
10pcs/многу Расположливиот Завртка Тетоважа Игла Кертриџ За Премиум Charmant Трајна Тетоважа Машина 1RL 1D 2RL 3RL 3F 5RL 5F 7RL 7F

10pcs/многу Расположливиот Завртка Тетоважа Игла Кертриџ За Премиум Charmant Трајна Тетоважа Машина 1RL 1D

DEN 201.60

Количина на стоки
Достапно

10pcs/многу Расположливиот Завртка Тетоважа Игла Кертриџ За Премиум Charmant Трајна Тетоважа Машина 1 RL 1 D 2 RL 3 RL 3 F 5 RL 5 F 7 RL 7 F
1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Помага почетници, брзо подигнување на нивото на вештина тетоважа
3) Синтетички материјал, безбедно, без штетни супстанции
4) Флексибилни, автентичен се чувствувам
5) се Идеални за почетници и искусни уметници.
6) Прави тетоважа уметник работи полесно. 7) Стандардниот Пакет содржи : 10pcs ножеви. 8) Со завртка порта Ако ви треба бајонет порта, ве молиме кликнете . 9) Одговара за Премиум Charmant машина со 8мм дијаметар завртка Ако ви треба игли за и , ве молиме контактирајте со нас. 1) Тема : Tattoo Art 2) Материјал : не ' Рѓосувачки челик 3) Навој дијаметар : 8mm 4) Количеството : 10pcs/пакет ве Молиме проверете ја вашата машина навој дијаметар внимателно. Ако тоа не е исто, ве молиме оставете ни забелешка на вистинската мерка. Благодарам многу.

Карактеристики на стоката

боја:
10pcs 1RL, 10pcs 1D, 10pcs 2RL, 10pcs 3RL, 10pcs 3F, 10pcs 5RL, 10pcs 5F, 10pcs 7RL, 10pcs 7F
Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
TN003-FP
Спецификации:
1R 1D 2R 3Р 3F 5R 5F 7R 7F
Навој Дијаметар:
8мм
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат