.

.

New
Автомобил тело Нерѓосувачки Челик Внатрешна Задните трупот Браник трим плоча внатре рамка прагот на возилото 1pcs За Рено Koleos 2017 2018 2019

Автомобил тело Нерѓосувачки Челик Внатрешна Задните трупот Браник трим плоча внатре рамка прагот на возилото

DEN 3641.00
DEN 4090.56

Количина на стоки
Достапно


За НАС
Нашата компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто.
Главни производи вклучуваат различни модели на Автомобили на Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци , и така, на пример : Педалот за гас на возилото, рачки на вратите и чинии, клучни случаи, Назад Пред трим панел, и така натаму.
Превозот
1) Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни . Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС, DHL, Fedex, UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
2) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail. Време на испорака 7 до 35 дена
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
4) Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, виза, Запад Унија, банкарски трансфер, TT . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Враќање & Наплата
1) да ја прифатиме за да се вратите во оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress , па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас, тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса.
2) Гуангжу Qingfu Autoparts секогаш нудат шест месеци гаранција , тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена, и што уште можеше да се добие гаранција од нас! Ние може да ви даде некои попуст за вашата следна цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена, ве молиме љубезно разбирање.
3) Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 35. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
4) Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем. Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни.
5) Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство, можете да побарате од нас да навредуваат нова, а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број. Тоа не е проблем.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, pls се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 Часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата . Pls оставете ни го вашето emall адреса по во случај на било јасно ви благодариме.
Повратни информации

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
1cm
Име На Модел:
DFX4G4613210
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Модел Година:
2017-2019
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Автомобил модел:
за koleos
Објектот Тежина:
0.66kg
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат