.

.

New
BAFFIN Двојно Срцето Pendant Ѓердан Кристали Од СВАРОВСКИ Елементи Сребрена Боја Синџир Ѓердани За Жени, Романтичен Накит

BAFFIN Двојно Срцето Pendant Ѓердан Кристали Од СВАРОВСКИ Елементи Сребрена Боја Синџир Ѓердани За Жени, Романтичен

DEN 718.00
DEN 897.12

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
2.8 cm*2.0 cm
Број На Модел На:
BF1-2299
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
baffin
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
моден ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Главниот Камен:
Направени Со СВАРОВСКИ Елементи
Нето тежина:
12g
Синџир должина:
40cm+5cm Прилагодливи
Еколошки Стандарди:
100% Доведе Слободни, Никел Слободни
позлата:
Родиум Позлатен
Повод:
партија, свадба, роденден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат