.

.

New
Сон мраз е Лабава Бран Коса Парчиња Синтетички Влакна Ткаење Природна Боја на Косата 200g 2x10inch 2x12inch 2x14inch

Сон мраз е Лабава Бран Коса Парчиња Синтетички Влакна Ткаење Природна Боја на Косата 200g 2x10inch 2x12inch

DEN 563.00
DEN 938.40

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Протегала должина:
14inches
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Лабава Бран
Бренд Име:
Сон мраз е
косата weft:
Машина Двојно Weft
Материјал Одделение:
Ниска Температура Влакна
Може Да Се Permed:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат