.

.

New
J&S 3 коцки eyelash продолжување mink,индивидуални eyelash проширување,природни трепките,лажни лажни трепки

J&S 3 коцки eyelash продолжување mink,индивидуални eyelash проширување,природни трепките,лажни лажни трепки

DEN 434.88

Количина на стоки
Достапно


Здраво драги сите,
Ние ќе ги Кинески новогодишните празници од 11-ти Февруари да 23th Февруари.
Можете да ја направи нарачката, како и обично, ние ќе брод цел да ви откако ќе се врати на работа.
И таму се сини картони и на продажбата на предметите во текот на празниците.
Се надевам дека ќе имаат убав шопинг во нашата продавница!
И ние ќе ви испратиме случаен бесплатен подарок ако се направи за време на нашите празници .
Среќен Кинеската Нова година!
J & S eyelashШирли
1) J&S 0.10 mm дебелина C D навивам 8мм 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm должина 1 : 1 индивидуални лажни фах eyelash екстензии за Русија и Америка за јачина на трепките. 1 Lot=3 коцки 1 Tray=12rows 2) Ако имате било какви прашања,ве Молиме да ни оставите порака ,ние ќе ви одговори у побрзо! 3) Ова е иста должина со една лента.не се меша во должина една лента. 4) Висок квалитет на трепките, мека, свиленкаста и сјајна Може да се отстрани со око шминка смена. Едноставни за употреба и удобно да се носат! Со цел да се обезбедат подобри производи до нашите клиенти, нашите материјали се увезуваат од Кореја! Нашиот магацин Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Враќање&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Карактеристики на стоката

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.10 mm
Должина:
3trays 8mm, 3trays 9mm, 3trays 10mm, 3trays 11mm, 3trays 12mm, 3trays 13mm, 3trays 14mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
All sizes
Количина:
3 Лента
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Бренд Име:
Jeyelash eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Број На Модел На:
0.10 mm
боја:
Црна
Должина:
8mm-14mm
Специфични:
За Јачина На Звук/Класичен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат