.

.

New
Гуштер Змија Жито Теле Кожа Кожа 12 14 16 18 19 20 21 22 24 мм машки Часовници Ремени Црна Бенд Хривнија Појас Watchband Homme

Гуштер Змија Жито Теле Кожа Кожа 12 14 16 18 19 20 21 22 24 мм машки Часовници Ремени Црна Бенд Хривнија Појас

DEN 588.00
DEN 684.48

Количина на стоки
Достапно


Да драги мои купувачот :
Прво на сите ви благодариме за изборот на нашата компанија производи! ! !
Прво : Бидете сигурни дека ја знаете големината на рака ви треба за вашиот види и да го изберат правото големина за купување, ова е многу важно
Второ : ве Молиме Точни и внимателно да се пополни во вашиот прием на информации, за да се избегне загуба предизвикана од производ на косата
Трето : За интересите на купувачите, ние обезбеди платформа препорачува грижете се-слободен логистика, не само логистика на следење, и ако стоката изгуби половина, купувачите ќе биде целосно компензирана
За било какви прашања може да бидат веднаш контактирајте со услуги на клиентите, ние ќе ви одговори на вашето прашање во најкусо време
Ширина : 12 14 16 18 19 20mm 21 22mm 24mm Кожа : Кожа cowhide Погоден за часовници : Сите видови на големите бренд на часовници

Карактеристики на стоката

Бендот Ширина:
12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 19mm, 20mm, 22mm, 24mm, 21mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
Y00665
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
kayueli
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат