.

.

New
10 компјутери 16 бои вода доказ 4.5 V led светло и далечински управувач за led наргиле спирала наргиле уметност наргиле

10 компјутери 16 бои вода доказ 4.5 V led светло и далечински управувач за led наргиле спирала наргиле уметност

DEN 2073.00
DEN 2591.52

Количина на стоки
Достапно


10sets/пакет,16 бои вода доказ 4.5 V led светло и далечински управувач за led наргиле спирала наргиле уметност наргиле
Се обрне внимание : Како Воздух превозот бара не можеме да брод на било батерии.
3*AAA батерии и 1*CR2025 батерии не се вклучени.


Карактеристики на стоката

Обликот:
Бесплатни Тип
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
H
Техника:
огледало
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат