.

.

New
50pcs/број 12*6*8мм метал grommets отворот кожа занает nickell и златна боја на облека претходно биле вклучени

50pcs/број 12*6*8мм метал grommets отворот кожа занает nickell и златна боја на облека претходно биле вклучени

DEN 331.20

Количина на стоки
Достапно

50pcs/број 12*6*8мм метал grommets отворот кожа занает nickell и златна боја на облека претходно биле вклучени големина : 12*6*8мм
висина : 8mm
материјал : метал
Боја : никел и златна боја
Количина : 50pcs

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Обликот:
Круг
Големина:
12*6*8mm
Метал Тип:
Железо
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
боја:
никел и златна боја
Надворешен дијаметар:
12mm
Внатре дијаметар:
6mm
Употреба:
облека, прибор
Количина:
50pcs
Висок:
8мм
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат