.

.

New
MT7620A развој одбор претпријатие портал openwrt и ПАКЕТИ на податоци два пати на развојот на индустриското ниво WiFi плоча

MT7620A развој одбор претпријатие портал openwrt и ПАКЕТИ на податоци два пати на развојот на индустриското

DEN 2346.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип:
Безжичната
Бренд Име:
KEFU
Вид:
Надворешни
Преносот Го Оценувате:
.
Модел:
Друг /други
Без разлика дали или не безжичниот:
Безжичната
Безжична брзина на пренос:
300Mbps
Мрежа Стандард:
802.11 b 802.11 g 802.3 у 802.3
Применливи објект:
Мали и средни претпријатија канцеларија, хотел, ресторан, Забава
Состојба:
Бренд Нови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат