.

.

New
blessfun ВОЛ рамна нога спорт меморија корективни лак,Правилна положба на Телото подобрување на коските plantar Сила,Deodorant ублажување на заморот

blessfun ВОЛ рамна нога спорт меморија корективни лак,Правилна положба на Телото подобрување на коските plantar

DEN 248.64

Количина на стоки
Достапно

ВОЛ нога рамна нога спорт меморија корективни лак подлога insole,Држење Пенкалата подобрување на коските plantar Сила,Deodorant олеснување на замор Опис на Производот : Половина метри insole (од половина двор подлога) е вид на табани, е популарна име во согласност со insole големина класификација. Главно се однесува на еднакво на половина од големината на целиот код insole insole, чевлите и стапалата се заштити улога. Ергономски insole лак да се предодредено флексибилност и цврстина на материјалот својства на integrally моделирани материјал. Во лак во облик на лак конвексни дел insole табела ниво metatarsal лак облик на предниот крај е во согласност со карактеристиките на човечкото нога; Insole средниот дел на внатрешниот и надворешниот страни на лак во облик на гребени со medial лак на стапалото и надвор, односно, со лак форма; Предмет на задниот крај на пета дел од единствена е вдлабнати. Табани задната страна има ритам формирана од страна на вдлабнати недостасува ребра, може да се зголеми insole еластична враќање на сила, но исто така има улога да го подобрат својот шок ефект. Ве молиме означете големината кога цел, ви благодариме XL : 47-79 L : 44-46 M : 41-43 S : 38-40 XS : 34-37
......................................................................................................................
Плаќање :
Можете да ја платите вашата нарачка преку било кој начин , откако ќе ја добиете вашата исплата, ние ќе брод пакетот за вас наскоро.ако не можете да ја плати цел Успех,ве молиме контактирајте со нас,
сакате да уживате во животот !
Превозот :
Ние препорачуваме употреба Aliexpress стандард превозот, ние ќе брод за вас според кои превозот е најдобро за вашата земја, како и Сингапур пост воздух mail, Хонгконг пост воздух mail, Швајцарската Пост воздух mail,Шведска Пост, Холандија,E-пакет, Малезија Пост...и така натаму.
Превозот Време :
1)e Packet во САД : 7-15 дена
2)Кина/Хонгконг/Singapore/Швајцарската/Шведска/Netherlans/Естонија Пост Воздух Mail : Околу 15-45 работни Дена.
Девојче земјата треба девојче време.
3)Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Околу 20-60 Работни дена
4)Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
5) Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Ali Express пред да плаќаат.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Повратни информации :
1, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек
за нас.и веднаш ќе дојде до нашата продавница за да купат некој производ, повторно, ние може да ви даде попуст со кои се намалуваат
5%-10% за цена според вашата нарачка вкупниот износ ,можете да контактирате со нашата служба за корисници кои
рече ви се нашиот стар купувачот Vip Корисниците,потоа услуги на Клиентите ќе ги менувате цена, тогаш ќе го плати тоа ,ние
ќе брод во пакет да ви се приоритет.
2,ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да не ни даде негативна или неутрална
повратни информации директно, бидејќи ние навистина сакаме да ви помогне да ги реши сите проблеми,обидете се потрудиме да ви помогне.

Карактеристики на стоката

Големина:
XL, S, M, L, XS
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
ble032303
Бренд Име:
blessfun
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
ЕВА
Погодни чевли:
Спортски Чевли
Функција:
Нозете рамнотежа сила
Производот Категорија:
insole меморија
боја:
Небото Сино
Ефикасност:
Стерилизација и дезинфекција на
Лек:
Вредноста став
Третман:
болка
Лекување:
Flatfoot
Ортопедски:
Надомест на штета нога тип
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат