.

.

New
Цртан Филм Жирафа Слон Alpaca Играчки Слатки Животни Кадифен Перница Деца Перница За Спиење Троседот Перница Декор

Цртан Филм Жирафа Слон Alpaca Играчки Слатки Животни Кадифен Перница Деца Перница За Спиење Троседот Перница

DEN 426.00
DEN 501.60

Количина на стоки
Достапно

Еже 45*31cm Диносаурус 47*29cm Слон 45*35cm Жирафа 63*37cm Alpaca 65*38cm Крокодил 60*27cm

Карактеристики на стоката

Висина:
Како picutre
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Мали Pendant
Бренд Име:
YESFEIER
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
leyou
Пополнување:
PP Памук
Животни:
слон
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат