.

.

New
3 копче мини pwm led dimmer 12v 24v за единствена боја на led лента dimmer се префрлите на контрола 12v 144w 24v 288w

3 копче мини pwm led dimmer 12v 24v за единствена боја на led лента dimmer се префрлите на контрола 12v 144w

DEN 48.00
DEN 77.76

Количина на стоки
Достапно


1. Мини контролер Спецификации : Работен Напон 12/24 V Врв Излезна Моќност 144 W/288 W Врв Излез Тековната 12 A PWM контрола на нивото 256-ниво Погрешно Поларитетот Заштита Да Работат Temprature -30~70 степен Компоненти & PCB SMD делови / Злато позлатен двојно страна FR-4 pcb Функции Dynamic Mode 5 режими на Динамичен Брзина Ниво 5 нивоа на Осветленост Ниво 8 нивоа на Власт & LED Моќ Конектор за Полнач Црвена/Црна Кабел LED Конектор Црвена/Црна Кабел
2. Мини контролер слики :

Карактеристики на стоката

Напон:
12-24V
Тип На Објект:
Нежните
Max. Оптоварување На Моќ:
144W
Карактеристики:
LED DIMMER
Бренд Име:
AHAHOLA
Материјал:
Пластични
сертификација:
ЕМК,CE,FCC,CCC,RoHS
Број На Модел На:
3key-жица-2
Продавница:
Suwell
Точка име :
led dimmer 12v
Напон:
12/24V
тековната:
12A
dimmer 12v:
Yes
клучен збор :
dimmer префрлате
Wattage:
144W/288W
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат