.

.

New
(3 Стил) Паричникот Случај за Samsung Галакси J2 Премиер Флип стп Кожа Покрие Магнетни Телефон Случај за Samsung J2 Премиер G532F СМ G532 f

(3 Стил) Паричникот Случај за Samsung Галакси J2 Премиер Флип стп Кожа Покрие Магнетни Телефон Случај за Samsung

DEN 133.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно


(3 Стилови) Паричникот Случај за Samsung Галакси J2 Премиер Флип стп Кожа Покрие Магнетни Телефон Случај за Samsung J2 Премиер G532 F СМ G532 f
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,се имате било какви проблеми контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Jewelled,Метален,Сјајни,Обична,Бизнис,Сјајот,Симпатична
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Флип / Држачот / Стенд
Компатибилен Модел 1:
за Samsung Галакси J2 Премиер
Компатибилен Модел 2:
Паричникот Случај за Samsung Галакси J2 Премиер
Компатибилен Модел 3:
за Samsung Галакси J2 Премиер Флип стп Кожа Маска
Компатибилен Модел 4:
Случај за Samsung J2 Премиер
Компатибилен Модел 5:
за Samsung Галакси J2 Премиер Флип Случај
Компатибилен Модел 6:
за Samsung Галакси J2 Премиер Паричникот Случај
Компатибилен Модел 7:
за Samsung Галакси J2 Премиер Телефон Случаи
Компатибилен Модел 8:
Случај за Samsung J2 Премиер G532F
Компатибилен Модел 9:
Случај за Samsung J2 Премиер СМ G532 f
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат