.

.

New
Метал snap Плетенка Кожа Јаже keychain За BMW F30 F20 X1 X3 Х5 X6 X7 F20 Е34 E90 E60 TPU Мека случај автомобил копче за капакот школка сет

Метал snap Плетенка Кожа Јаже keychain За BMW F30 F20 X1 X3 Х5 X6 X7 F20 Е34 E90 E60 TPU Мека случај автомобил

DEN 330.00
DEN 470.88

Количина на стоки
Достапно


Метал snap Плетенка Кожа Јаже keychain За BMW F30 F20 X1 X3 Х5 X6 X7 F20 Е34 E90 E60 TPU Мека случај автомобил копче за капакот школка сет
Одговара за BMW F30 F20 X1 X3 Х5 X6 X7 F20 Е34 E90 E60 E36

Карактеристики на стоката

Материјал Тип:
TPU
Бренд Име:
Kakulkomen
ОДГОВАРА ЗА:
BMW F30 F20 X1 X3 Х5 X6 X7 F20 Е34 E90 E60 E36
Големина:
8*4.6*2.3cm
боја:
Пинк Црвено Злато Сина, Црна, Сребрена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат