.

.

New
Ретро Половина Рамка Мачка Око, очила за сонце Жените Гроздобер Бонбони Боја Црвено Црни Мали Дами Сонце Очила Секси Eyewear Нијанси UV400

Ретро Половина Рамка Мачка Око, очила за сонце Жените Гроздобер Бонбони Боја Црвено Црни Мали Дами Сонце Очила

DEN 285.00
DEN 474.72

Количина на стоки
Достапно


Очила за сонце Ретро Половина Рамка Мачка Око, очила за сонце Жените Гроздобер Бонбони Боја Црвено Црни Мали Дами Сонце Очила Секси Eyewear Нијанси UV400

Карактеристики на стоката

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
ZZ18
Леќа Ширина:
57mm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
GUANGDU
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Стил:
Полу-Rimless
Леќа Висина:
33mm
Рамка Материјал:
Пластични
Бои:
црна,црвена,жолта,црна,розова,бела
Стил:
lunette де soleil femme
Тип:
мали очила за сонце жени
Функција:
половина рамка очила за сонце
Производ Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB Зраци
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,На Отворено,Возење
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат