.

.

New
Новата Пролет И Лето 2018 Европски Стил Слободното Сите натпревар Везени Дупка Фармерки Жените Тенок Молив Панталони Женски Нозе

Новата Пролет И Лето 2018 Европски Стил Слободното Сите натпревар Везени Дупка Фармерки Жените Тенок Молив

DEN 795.00
DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Колковите Панталона Должина Бедрото ЦИРА Нога Отворање на ЦИРА 26 68 98 88 50 32 27 71 98 89 50 33 28 74 100 89 52 33 29 76 100 90 52 34 30 78 102 90 54 34
Мерење Во Инчи Големина Половината Колковите Панталона Должина Бедрото ЦИРА Нога Отворање на ЦИРА 26 26.8 38.6 34.6 19.7 12.6 27 28.0 38.6 35.0 19.7 13.0 28 29.1 39.4 35.0 20.5 13.0 29 29.9 39.4 35.4 20.5 13.4 30 30.7 40.2 35.4 21.3 13.4
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[46187] shouhou-1

Карактеристики на стоката

Големина:
26, 27, 28, 29, 30
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Одговара Тип:
Редовни
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
26 27 28 29 30
Материјал:
Памук
Измијте:
Медиум
Декорација:
Вез
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат