.

.

New
Новиот мини usb машки 90 степени десна аглеста да usb машки десна аглеста пролет Стигнале кабел за синхронизација на податоци полнење бесплатен превозот 1m

Новиот мини usb машки 90 степени десна аглеста да usb машки десна аглеста пролет Стигнале кабел за синхронизација

DEN 173.00
DEN 182.40

Количина на стоки
Достапно


НОВИОТ мини usb машки 90 степени десна аглеста да usb машки десна аглеста srping стигнале кабел 1m
1.го поддржуваат синхронизација на податоци и полнење на уреди кои имаат микро/мини usb.
2.вкупна должина : 40cm-100cm .

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
1m
боја:
Двојно наведнуваат, Еден лактот
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
кабел
Тип:
Кабел Адаптер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат