.

.

New
Кина Гроздобер cheongsam црвени кинески стил вечер фустан покаже облека невеста, Свадба се облекуваат змеј gown костим кимоно Облека

Кина Гроздобер cheongsam црвени кинески стил вечер фустан покаже облека невеста, Свадба се облекуваат змеј

DEN 3840.00
DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно


Материјали : Свила Полиестер
Големина : S M L XL XXL
2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало со Големина на Табелата (cm) 1 инч=2.54 см Големина Биста (cm) Половината (cm) X S 82 6 6 S 86 70 M 90 7 4 L 94 7 8 XL 9 8 8 2 XXL 102 8 6

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Бренд Име:
StarYi Принцеза
Број На Модел На:
KL05
Материјал:
Полиестер,Spandex
Ткаенина Тип:
Сатенски
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Стил:
кинеската традиционална облека
Повод:
свадба cheongsam фустан
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат