.

.

New
HAMEINUO гитара сина музика забелешка Електричен бас случај покритие за за полнење За Motorola Мото G6 G5 G5S G4 ИГРА ПЛУС ZUK Z2 про BQ пат М5.0

HAMEINUO гитара сина музика забелешка Електричен бас случај покритие за за полнење За Motorola Мото G6 G5 G5S

DEN 105.00
DEN 140.16

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Материјал:
за мото G5, за мото G4, за мото G4 плус, за мото G4 се игра, за мото G6, за мото G6 плус, за мото G5 ПЛУС, за zuk z2 про, за zuk z2, за МОТО Z2 се ИГРА, за BQ M5, за мото G5S, за мото ПЛУС G5S
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат